17.90€

Më shumë

107.90€ 6 muaj|214.90€ 12 muaj

29.90€

Më shumë

149.90€ 6 muaj|298.90€ 12 muaj

24.90€

Më shumë

124.90€ 6 muaj|248.90€ 12 muaj

Shkarko Aplikacionet
për çdo platformë

Lajmet e fundit

Qershor 13, 2022

Ekskluzive: “Big Brother” së shpejti për herë të parë në Kosovë | ArtMotion dhe KlanKosova

Formati “Big Brother” po zgjerohet ne nje treg te ri mediatik, duke u transmetuar per here te pare ne territorin e Republikes te Kosoves, pas marreveshjes me Banijay Rights. Tashme eshte zyrtare se marreveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do te sjelle edicionin Big Brother VIP per here te pare ne Kosove, ne sezonin e ardhshem televiziv. Puna ka nisur si ne aspektin teknik ashtu edhe ne ate permbajtesor dhe premiera e pare e spektaklit do te jete ne vjeshte. Deri me sot, formati "Big Brother" eshte realizuar ne me shume se 60 versione, me mbi 34,000 episode, 8,500 banore te perfshire ne format, 6,400 eliminime duke numeruar 90 milione ndjekes ne rrjete sociale.  

Lexo më shumë

Qershor 10, 2022

Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028. Nga sivjet e deri me 2028, permes platformes Artmotion mund ti shikoni te gjitha ndeshjet e “Dardaneve” ne Ligen e Kombeve, ne kualifikime per kampionatet evropiane dhe boterore duke perfshire edhe te gjitha ndeshjet miqesore. UEFA Nations League ne edicionet 2022, 2024 dhe 2026 duke perfshire finalet e ketij kompeticioni ne 2023, 2025 dhe 2027 me top kombetaret si Italia, Anglia, Gjermania, Franca, Belgjika e Portugalia vijne drejtperdrejt ne ekranet tuaja. Ne Artmotion do ti perjeto

Lexo më shumë

Mars 30, 2022

EKSKLUZIVE: Digitalb tani me ekskluzivisht ne Artmotion

Platformes me numer 1 ne vend ARTMOTION, nga data 1 Maj 2022 i shtohen kanalet e Digitalb dhe SuperSport. Te gjithe abonentet e saj do te kene mundesine qe kanalet e Digitalb ti percjellin ne platformen numer 1 ne vend Artmotion. Nga 1 Maji Top Channel, Top News, kanalet shume te dashura per femije si Cufo dhe BangBang, kanalet e filmave si: Aksion, Komedi, Drame, kanalet e dokumentareve si: Natyre dhe Histori e shume e shume tjera. Ekskluzivitetit te ligave aktuale te Artmotion si Champions League, Europa League,Europa Conference League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Coppa Italia, Superliga e Kosoves, Liga e Zvicres, Kupa e Gjermanise, Liga e Turqise, Sportoto, dhe ngjarjeve te tjera sportive si NBA, Superliga e Basketbollit te Kosoves, Liga Unike, Süper Lig e Turqise, Euroliga, L

Lexo më shumë