Artmotion sjell ekstra shpejtësi dhe ekstra kanale në pakot e reja

Mars 21, 2022

Risit n platformn Artmotion nuk kan t ndalur!

Duke qen vazhdimisht n hap me kohn pr plotsimin e nevojave t klientve, Artmotion vazhdon me ofrimin e kontentit m unik, shpejtsin dhe stabilitetin e internetit.

Artmotion sht platforma e cila ju ofron nj prmbajtje ekskluzive t kanaleve vendore si Klan Kosova, RTV Dukagjini, Kanal10, AlsatM ? kanale t cilat ofrojn nj program t larmishm ekskluzivisht vetm n Artmotion. Ju garantojm shrbim t shpejt dhe kualitativ.

T gjith ata t cilt abonohen n pakot tona pr 3-5 vitet e ardhshme do t ken mundsi q vetm n Artmotion t prcjellin sportin me ligat m atraktive nacionale dhe ndrkombtare t futbollit dhe sporteve tjera.

Pako Premium ka internet me shpejtsi deri n 350mbps, mbi 250 kanale HD, shumica e t cilave jan me ekskluzivitet n Artmotion si Liga e Kampionve, SERIE A, La Liga, Ligue 1, Formula 1, NBA , Superlign e Kosovs n futboll, Basketbollin e Kosovs dhe Lign Unike t Basketbollit, si dhe kanalet t cilat krkohen nga familjet si seriale dhe filma t kanaleve m t mira turke.

Ju presim n t gjitha pikat e shitjes s Artmotion si dhe ju ftojm t telefononi pa pages n 0800 20 600.

 

RELATED POST

Qershor 13, 2022

Ekskluzive: “Big Brother” së shpejti për herë të parë në Kosovë | ArtMotion dhe KlanKosova

Formati “Big Brother” po zgjerohet ne nje treg te ri mediatik, duke u transmetuar per here te pare ne territorin e Republikes te Kosoves, pas marreveshjes me Banijay Rights. Tashme eshte zyrtare se marreveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do te sjelle edicionin Big Brother VIP per he

Lexo më shumë

Qershor 10, 2022

Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028.

Lexo më shumë

Mars 30, 2022

EKSKLUZIVE: Digitalb tani me ekskluzivisht ne Artmotion

Platformes me numer 1 ne vend ARTMOTION, nga data 1 Maj 2022 i shtohen kanalet e Digitalb dhe SuperSport. Te gjithe abonentet e saj do te kene mundesine qe kanalet e Digitalb ti percjellin ne platformen numer 1 ne vend Artmotion. Nga 1 Maji Top Channel, Top News, kanalet shume te dashura per f

Lexo më shumë