Zbritjet vazhdojnë edhe në Dhjetor

Dhjetor 1, 2021

Dhjetori i zbritjeve n Artmotion vazhdon me nj ofert t jashtzakonshme pr t gjith t interesuarit q dshirojn t ken n shtpi t veta pakon m atraktive n treg, Pakon Kampion.


Pako Kampion e cila ka internet me shpejtsi deri n 250mbps, mbi 250 kanale HD, shumica e t cilave jan me ekskluzivitet n Artmotion si liga e kampioneve, SERIE A, La Liga, Ligue 1, Formula 1, Nba , Superligen e Kosovs n futball, Basketballi i Kosovs, dhe Ligen Unike t Basketbollit, si dhe kanalet t cilat krkohen nga familjet seriale dhe filma t kanaleve m t mira turke.


Prgjat muajit Dhjetor Artmotion ofron zbritje n Pako Kampion nga 24.90 EUR n muaj n 17. 90 EUR n muaj, si dhe vetm pr 99. EUR pr abonim 6 mujor.


T gjith ata t cilt abonohen n pakon kampion pr 3-5 vitet e ardhshme do t ken mundsi q vetm n Artmotion ti prcjellin sportin me ligat m atraktive nacionale dhe ndrkombtare.


Vlen t theksohet se sot Artmotion ka shrbimin m t mir n treg sa i prket ofrimit t programit kualitativ, internetit stabil dhe t qndrueshm.


Ju presim n t gjitha pikat e shitjes s artmotion si dhe telefononi pa pages n 0800 20 600
Knej O? Loja
Knei O?Festa

RELATED POST

Qershor 13, 2022

Ekskluzive: “Big Brother” së shpejti për herë të parë në Kosovë | ArtMotion dhe KlanKosova

Formati “Big Brother” po zgjerohet ne nje treg te ri mediatik, duke u transmetuar per here te pare ne territorin e Republikes te Kosoves, pas marreveshjes me Banijay Rights. Tashme eshte zyrtare se marreveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do te sjelle edicionin Big Brother VIP per he

Lexo më shumë

Qershor 10, 2022

Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028.

Lexo më shumë

Mars 30, 2022

EKSKLUZIVE: Digitalb tani me ekskluzivisht ne Artmotion

Platformes me numer 1 ne vend ARTMOTION, nga data 1 Maj 2022 i shtohen kanalet e Digitalb dhe SuperSport. Te gjithe abonentet e saj do te kene mundesine qe kanalet e Digitalb ti percjellin ne platformen numer 1 ne vend Artmotion. Nga 1 Maji Top Channel, Top News, kanalet shume te dashura per f

Lexo më shumë